Print Friendly, PDF & Email
طبیعتا توقع کسانی که به علی مطهری و محمود صادقی اعتماد کرده و برای نمایندگی مجلس به آنان رای داده اند و همچنین دوست داران صادق زیباکلام، غلامحسین کرباسچی و شهیندخت مولاوردی این است که نام خود را از کنار نام چنین افراد بدسابقه و بدنامی حذف نمایند.

آمدنیوز اقدام سوال‌برانگیز آمدنیوز در اینستاگرام/ واکنش نمایندگان مجلس چه خواهد بود!؟

  امروزه وقتی “شبکه های اجتماعی” و “شخصیت های سیاسی” در تقاطع هایی چون تلگرام و اینستاگرام به هم می رسند بعضا شاهد اتفاقاتی ناخوشایند و سوال برانگیز هستیم.
بررسی خبرنگار جام نیوز نشان می دهد، اینستاگرام آمدنیوز، ۳۹ نفر را دنبال (فالو) کرده که ترکیب این افراد قابل توجه و در بعضی موارد هشدار دهنده است.
در این میان نام فرح و رضا پهلوی، همسر و فرزند شاه مخلوع ایران در کنار چهره های ضدانقلاب و ضد دینی همچون شاهین نجفی و مسیح علی‌نژاد به چشم می خورد.
از سوی دیگر نام میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد در دنبال شده های آمد نیوز دیده می شود؛ افرادی که با رهبری فتنه ۸۸ ضربات بعضا جبران ناپذیری را به ایران وارد کرده و به سران فتنه معروف شدند. 

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

 

بقیه افرادی که در این لیست مشاهده می شوند نیز همگی از فعالان ضدانقلاب هستند از جمله: روح الله زم، مجتبی واحدی، بیژن فرهودی، مهدی خزعلی، علی جوانمردی، نورالدین پیرموذن، حشمت الله طبرزدی و محمدجواد اکبرین.

 

نکته تعجب برانگیز در این میان، مشاهده نام برخی مسئولان جمهوری اسلامی و فعالان داخلی در لیست دنبال شده های آمدنیوز می باشد که عبارتند از: شهیندخت مولاوردی (دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی)، صادق زیباکلام (استاد دانشگاه و فعال سیاسی)، غلامحسین کرباسچی (شهردار پیشین تهران و از موسسان حزب کارگزاران)، علی مطهری و محمود صادقی (نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی).

 

در مورد خاندان پهلوی که دستشان به خون هزاران نفر از مردم بیگناه ایران آلوده است که نیاز به توضیحی نیست اما شاهین نجفی همان خواننده مرتدی است که با توهین به اهل بیت علیهم السلام احساسات مذهبی میلیون ها ایرانی و دیگر شیعیان در نقاط مختلف جهان را جریحه دار کرد.

 

مسیح علی‌نژاد نیز خبرنگار بدسابقه ای است که با خروج از ایران کشف حجاب کرده و به اقداماتی چون راه انداختن کمپین علیه حجاب و دیگر اعتقادات ملت مسلمان ایران مشغول است.

 

بقیه افراد دنبال شده توسط آمدنیوز هم دارای سوابق فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی و همکاری با دشمنان ملت ایران هستند.

 

در این میان سوالی که ممکن است به ذهن هر مخاطبی برسد آن است که با توجه به نقش آمدنیوز در اغتشاشات اخیر و فعالیت ویژه این رسانه ضدانقلاب علیه نظام جمهوری اسلامی از یک سو و حتی بسته شدن این کانال توسط تلگرام به علت ترویج خشونت، همچنین با توجه به دنبال کردن افراد معلوم الحالی مانند خاندان پهلوی و شاهین نجفی که آشکارا به اهل بیت علیهم السلام توهین می نماید، چرا باید آمدنیوز در کنار این افراد به فالو کردن مطهری، صادقی، کرباسچی، زیباکلام و مولاوردی بپردازد؛ مگر سنخیتی میان این دو گروه وجود دارد؟!

 

با توجه به اینکه شبکه اجتماعی اینستاگرام این قابلیت را دارد که افراد، با مسدود (بلاک) کردن طرف مقابل، مانع از فالو شدن خود توسط دیگری شوند و یا بر فرض فالو شدن توسط طرف مقابل می توان با مسدود کردن آن شخص، خود را از لیست دنبال شونده های آن اکانت حذف کرد؛ سوال اساسی اینجاست که آیا افرادی که در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت هستند و متاسفانه نام آنان در این لیست مشاهده می شود، قصدی برای مسدود کردن اینستاگرام آمدنیوز ندارند؟

 

طبیعتا توقع کسانی که به علی مطهری و محمود صادقی اعتماد کرده و برای نمایندگی مجلس به آنان رای داده اند و همچنین دوست داران صادق زیباکلام، غلامحسین کرباسچی و شهیندخت مولاوردی این است که نام خود را از کنار نام چنین افراد بدسابقه و بدنامی حذف نمایند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی