Print Friendly, PDF & Email
رئیس کمیته تخصصی بین‌الملل ستاد راهیان نور با بیان اینکه دنیا تشنه مفاهیم انقلاب اسلامی است، از آمادگی برای تبادل زائران راهیان نور در عرصه بین‌المللی خبر داد.

دنیا تشنه مفاهیم انقلاب اسلامی است آماده تبادل زائران بین‌المللی هستیم؛ دنیا تشنه مفاهیم انقلاب اسلامی است

نشست تخصصی کمیته امور بین الملل راهیان نور صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۴ بهمن‌ماه) با حضور «معز خادم حسینی» رئیس کمیته تخصصی بین الملل ستاد راهیان نور کشور، امیر سرتیپ دوم ستاد «غلامحسین دربندی» رئیس کمیته تخصصی راویان ستاد مرکزی راهیان نور، «احمد رحیمی‌‌زاده» دبیر کمیته تخصصی بین الملل ستاد راهیان نور کشور و جمعی از اعضای این کمیته در ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد.

 

«معز خادم‌حسینی» رئیس کمیته تخصصی بین الملل ستاد راهیان نور کشور در ابتدای این نشست با اشاره به شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، اظهار داشت: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه برای علاقمندان به جمهوری اسلامی در دنیا یک پدیده استثنایی است.

 

وی راهیان نور بین المللی را یک فرایند تخصصی حساس دانست و گفت: راهیان نور بین المللی ظرفیت گسترده‌ای دارد که جمهوری اسلامی ایران به دنبال توسعه این تجربه است. الگوی ما گردشگری تعالی بخش است که با موضوع راهیان نور این تجربه را به دنیا معرفی و پیشنهاد خواهیم کرد تا باب جدیدی رقم بخورد.

 

رئیس کمیته تخصصی بین الملل ستاد راهیان نور کشور تصریح کرد: با وجود تمام مشکلات پیش‌و رو مایل به ورود به عرصه راهیان نور بین الملل هستیم، که نیازمند همکاری همه دستگاه‌ است. راهیان نور ۲ محور اصلی دارد؛ ارتباط مستحکم این موضوع با انقلاب اسلامی و جریان روز مقاومت این ۲ محور هستند.

 

خادم‌حسینی تاکید کرد: جریان روز مقاومت در دنیای امروز معنای خاصی دارد و تجلی آن مدافعان حرم است. ما این موضوعات را در یک امتداد می‌بینیم. راهیان نور برای میهمانان و زائرین بین الملل به عنوان یک سلسله پیوسته که از انقلاب اسلامی شروع شده و تا مقاومت امروز تبیین می‌شود. دین، تاریخ و تمدن کشور یک پیکره منسجم است که در راهیان نور به آن پرداخته می‌شود.

 

وی افزود: مقاومت یک آینده روشن پیش‌روی ما گذاشته که نوید آن را رهبر معظم انقلاب با نابودی رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده به ما دادند تا این پرچم همواره برافراشته بماند. تلاش در عرصه راهیان نور بین الملل باید یک تلاش کاملاً هوشمندانه باشد.

 

رئیس کمیته تخصصی بین الملل ستاد راهیان نور کشور تاکید کرد: آمریکای لاتین و بسیاری از کشورهای دنیا تشنه مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستند؛ چرا که آن‌ها تجربه آزادی‌خواهی داشته‌اند. ما در کمیته تخصصی بین الملل ستاد راهیان نور آمادگی هرگونه تبادل زائر را در جهت گسترش گردشگری تعالی بخش را خواهیم داشت. هم اکنون آمادکی برای اعزام دانش آموزان کشورمان برای بازدید از مناطق جبهه مقاومت دنیا از جمله، لبنان و موزه جنگ روسیه را داریم.

 

دفاع پرس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی