Print Friendly, PDF & Email

ویژگی های اطلس چند رسانه‌ ای دیجیتالی جغرافیای دفاع مقدس به شرح ذیل می باشد.
ویژگی های اطلس چند رسانه ای دفاع مقدس+دریافت فایل

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، این اطلس چند رسانه‌ای شامل سالنمای دفاع مقدس از نخستین روز حمله نیروهای بعثی به خاک جمهوری اسلامی ایران تا امضای قرارداد ۵۹۸ می شود.

از ویژگی های این اطلس، قابلیت نمایش در رایانه های شخصی و تلفن های همراه با سیستم عامل‌ اندروید است. یکی دیگر از ویژگی های این اطلس، موسیقی همزمان است و در آن نماهنگ های ماندگار دفاع مقدس در این اطلس آورده شده است.

همچنین امکان ایمیل این اطلس در سیستم های تحت وب وجود دارد و امکان جستجوی متنی داخل آن وجود دارد. سهولت حمل این اطلس در قالب یک لوح فشرده از دیگر ویژگی های این اطلس چند رسانه‌ای دیجیتال است. این اطلس حدود ۳۰۰ نقشه دفاع مقدس دارد.
در این اطلس، تعیین موقعیت ها، خط سیر حمله ها و حرکت نیروها کاملا نمایش داده شده است و کاربر می تواند اطلاعات موضوعی مورد نیاز را در این اطلس پیدا کند.
شایان ذکر است، بسیاری از افرادی که بخواهند جدا از کاروان راهیان نور و به صورت انفرادی از مناطق مختلف دفاع مقدس بازدید کنند می توانند این اطلس چند رسانه‌ای دیجیتالی جغرافیای دفاع مقدس را در تلفن همراه خود داشته باشند و در هر نقطه ای که می رسند اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.

برای دریافت نرم افزار بر روی این لینک کلیک کنید.

رمز نرم افزار: ۱۳۹۴

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی