Print Friendly, PDF & Email
 1. مروری بر مواضع مجید انصاری در فتنه ۸۸ + تصاویر
 2. حمله به حماسه ۹ دی: شخصا حوادث روز عاشورا را ندیدم ولی فرض می گیریم که آن حرکت انجام شد، که البته باید محکوم شود، ولی آیا این درست است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تریبون در اختیار افراد تند قرار دهد و پلاکاردهایی از پول بیت المال علیه شخصیت های نظام و با آن شعارها و ناسزاها در دست گرفته شود؟

  دفاع از موسوی، کروبی و هاشمی و حمله به صدا و سیما: صدا و سیما به طور بسیار خطرناک و غیر امانتدارانه، از مدت ها پیش، از قالب رسانه ملی خارج شده و به عنوان رسانه یک گروه افراطی به اصطلاح اصولگرا درآمده است. اینها برخلاف موازین عدالت، اخلاق و  قانون، یکجانبه و یکطرفه، آقای موسوی و طرفدارانش، آقای کروبی و طرفدارانش، تلویحا آقای هاشمی و افکار ایشان و بسیاری از افراد و احزاب و گروه ها و جریانات را به باد اتهام و تهمت و دروغ پردازی گرفتند.« سایت جماران کد خبر ۱۳۸۶۴»

  امید به دشمنان: محمد علی ابطحی از اعضای مجمع روحانیون مبارز و از محکومین فتنه ۸۸ در اعترافات خود می گوید: من خودم در جلسه مجمع روحانیون مبارز که خودش را وابسته به امام می داند، بودم. همه روحانی بودند. آقای مجید انصاری بود که عضو مجمع تشخیص مصلحت و عضو دفتر امام بود. مجید انصاری روز شنبه ۲۳ خرداد دنبال نوشتن یک بیانیه در حمایت از آقای موسوی بود، می گفت: ما این بیانیه را فوری روی سایت مجمع قرار می دهیم و ۲ دقیقه بعد می گذاریم روی سایت قلم نیوز که سایت آقای موسوی بود. انصاری گفت ۳ دقیقه بعد از اینکه سایت قلم نیوز این بیانیه را منتشر کرد، این بیانیه زیر نویس بی بی سی می شود. « سایت صراط نیوز، کد خبر۵۷۴۸»

  حمایت از براندازان فتنه ۸۸ : پس از انتخابات سال ۸۸، حوادث تلخی اتفاق افتاد که باعث شد جمعی از عناصر فعال در جبهه اصلاحات مورد تعقیب قرار گیرند، محکوم شوند یا در حصر قرار گیرند که برای ایجاد فضای پرنشاط انتخاباتی لازم است این موانع برداشته شود، تا آنها و طرفدارانشان بتوانند در فضایی مناسب، حضور دوباره خود را در عرصه نشان دهند. « سایت ۵۹۸ کد خبر ۷۸۳۶۳»

  هم نوا با کروبی، تهمت زدن به نظام: مطمئنا آقای کروبی بدون مدرک صحبت نمی کند. با کمال تأسف این ها ( تجاوز به زندانیان) صحت دارد و آدم باید به قول امیرالمومنین (ع) آرزوی مرگ کند که در جمهوری اسلامی کار به اینجا برسد که چنین فجایعی رخ دهد… نه یک مورد بلکه متعدد بوده است. « رجانیوز کد خبر ۱۳۲۶۳۳»

  حمله به شورای نگهبان: توهینی بالاتر از این نیست که به مردم اعلام شود شما نمی فهمید و باید در مسیر فهم مردم فیلتر ایجاد کرد و در نتیجه آن فیلتر منتخبان را انتخاب کند. اگر هم فیلتربانان غفلت کردند و چند نماینده مخالف وارد مجلس شد آن هنگام شمشیر آویخته ای به نام استصواب وجود خواهد داشت و این نمایندگان از ترس رد صلاحیت شدن در انتخابات بعدی به لکنت زبان می افتند.« خبرگزاری فارس شماره ۹۰۰۳۰۴۰۳۶۶»

  عملکرد شورای نگهبان به گونه ای بوده است که به اصل ولایت فقیه ضربه زده است. اگر نهادی که به وسیله امام تأسیس شده، خودش پیشتاز می شود و وصیت نامه امام را زیر پا می گذارد، طبیعتا این کار به ولایت فقیه آسیب می زند. «ایلنا کد مطلب ۱۱۷۵۸۲»

  حمایت از مرد در سایه اصلاحات: آیت الله موسوی خوئینی ها اکنون مورد ظالمانه ترین تهمت ها و دروغ ها از سوی برخی از نهادهای رسمی حکومت و رسانه های مرتبط با آنان قرار دارد و ایشان از این موضوع شکایت کرده اند، ولی به شکایت ایشان رسیدگی نشده است. «ایلنا کد مطلب ۱۱۷۵۸۲»

  موسوی خوئینی ها در کنار احمد منتظری

  موسوی خوئینی ها در کنار سید هادی هاشمی(داماد منتظری)

  حمایت از صانعی: جای تأسف دارد که دفتر آیت الله صانعی از یاران امام که امروز هم مرجع تقلید تعداد زیادی از شیعیان هستند، مورد هجمه قرار می گیرد و در این حمله قرآن و عکس امام را زیر دست و پا انداخته و مورد بی احترامی قرار می دهند و آقایان باز هم دم از پیروی خط امام می زنند. «سایت آفتاب کد مطلب ۱۰۱۴۷۹»

  و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین

+ نوشته شده توسط رضا در یکشنبه دهم شهریور ۱۳۹۲ و ساعت ۱۴:۳۱ | آرشیو نظرات

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی