Print Friendly, PDF & Email
این اولین پرواز جنگنده اف-۳۵ شبح در منطقه محسوب می شود که در نتیجه حمله جنگنده های شبح، چند انفجار مهیب در فرودگاه مزه دمشق صورت گرفت.

ب جنگنده‌های اف-35 اسرائیل موشک‌های فاتح ایران را منهدم کردند!

روزنامه رای الیوم نوشت: «روزنامه صهیونیستی “یدیعوت احرونوت” مدعی شده است که جنگنده های اف-۳۵ اسراییل روز گذشته محموله موشک های فاتح ایران را در سوریه منهدم کردند و ممکن است ارتش سوریه در جولان یا در جبهه های شمالی پاسخ این حمله هوایی را بدهد.»

منبع مذکور در ادامه ادعا کرد: «این محموله شامل موشک های زمین به زمین فاتح ۱۱۰ یا فاتح ۱۱۱ که بسیار دقیق عمل می کنند، در راه رسیدن به حزب الله بود ولی در نزدیکی فرودگاه نظامی “مزه” دمشق هدف جنگنده های اف-۳۵ اسراییل قرار گرفتند.»

 

گفتنی است که جنگنده های اف-۳۵ اسراییل روز گذشته فرودگاه نظامی در دمشق که محل استقرار یگان چهارم ارتش سوریه است را موشک باران کردند.

 

بنا بر این گزارش، این اولین پرواز جنگنده اف-۳۵ شبح در منطقه محسوب می شود که در نتیجه حمله جنگنده های شبح، چند انفجار مهیب در فرودگاه مزه دمشق صورت گرفت و بخش هایی از پایتخت سوریه به لرزه درآمد.

 

پایگاه حمیمیم اعلام کرد که سه فروند جنگنده رژیم صهیونیستی که یکی از آن ها اصلی و دو فروند دیگر پشتیبان بودند ساعت ۱۲ و ۱۷ دقیقه از فرودگاه بن گورین پرواز کردند و از مرزهای لبنان وارد آسمان سوریه شدند.
این جنگنده ها سه موشک هدایت شونده را به اطراف فرودگاه نظامی مزه شلیک کردند و سپس به سمت شمال غرب رفته و چهار هدف را بمباران کردند و به آسمان سرزمین های اشغالی بازگشتند.
یک منبع آگاه نظامی سوری اعلام کرد که جنگنده های رژیم صهیونیستی در اقدامی مایوسانه و ناکام برای پشتیبانی از گروه های تروریستی ساعت ۰۰:۲۵ (۲۵ دقیقه بامداد) با چند موشک از شمال دریاچه طبریا اطراف فرودگاه مزه در غرب شهر دمشق را هدف قراردادند که باعث آتش سوزی در این مکان شد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی