Print Friendly, PDF & Email
آنهایی که از عرب پول می گیرند، آنهایی که از سی آی ای پول گرفته اند، آنهایی که از اسرائیل پول می گیرند، هیچ کدامشان به درد آینده ایران نمی خورن؛ آینده ایران جوان های ایران هستند و هیچ قدرتی هم نمی تواند جلوی آنها را بگیرند.

اردشیر زاهدی اعتراف داماد خاندان پهلوی به پیشرفت ایران بعد از انقلاب + فیلم

شبکه ماهواره ای ایران فردا که با سرمایه سعودی ها و مدیریت علیرضا نوری زاده راه اندازی شده است، مصاحبه ای با اردشیر زاهدی، وزیر خارجه ایران و آخرین سفیر ایران در آمریکا در دوره محمدرضا شاه پهلوی، و همسر سابق شهناز پهلوی، دختر رضاخان انجام داده است.

 

زاهدی که از نزدیکان محمدرضا پهلوی بوده است، در این مصاحبه، در مورد وضعیت کنونی ایران نسبت به دوران قبل از انقلاب، با تاکید بر پیشرفت کشور، از دزدی ها و فسادهای اطرافیان شاه ایران به شدت انتقاد کرد.

 

زاهدی با تاکید بر پیشرفت کشور نسبت به ۴۰ سال پیش(ایتدای انقلاب) گفت: «آن ظلم هایی که می‌شد و آن کشتن هایی که می‌شد؛ امروز دولتی سرکار است که غرب را به خوبی می شناسد … افرادی هستند که درس خوانده اند و واردند و اتفاقا بین این دوتا (قبل و بعد از انقلاب) فرق قائل هستم.»

 

زاهدی به رغم تلاش برای تطهیر چهره شاه اما در ادامه به فسادها و دزدی های زمان شاه و عدم تلاش مسئولان برای رفع آنها پرداخت و تاکید کرد که در دوران قبل از انقلاب کشورهای غربی هر دخالتی که می خواستند در امور ایران می کردند و شاه نیز هیچ قدرتی در برابر آنها نداشت.

 

اردشیر زاهدی با انتقاد شدید از وابستگی اپوزیسیون خارج نشین به کشورهای غربی و عربی افزود: «هیچ خارجی عاشق ایران نیست؛ آنها عاشق خودشان و منافع‌شان هستند.»

 

داماد سابق خانواده پهلوی، ضمن اشاره به توطئه آمریکا برای ایجاد اختلافات فرقه ای در منطقه، در مورد سوریه گفت: «کدام رئیس کشوری حق دارد بگوید رئیس کشوری دیگر برود یا بماند؟! حق ندارند. اگر عدالت است، کشور کوجک با کشور بزرگ نباید فرقی بکند. قانونی را همه امضا کرده اند (منشور سازمان ملل) اما متاسفانه عدالتی وجود ندارد. پنج کشور در آنجا نشسته اند و با نه یا بله می خواهند رئیس کشوری را تغییر بدهند.»

 

زاهدی با تاکید بر دشمنی ها علیه ایران افزود: «مطمئنا ایران در خطر است چون دشمنان با هم متحد شده اند اما شکست نمی خورد چرا که ایران همه چیز دارد.»

 

زاهدی در مورد جایگزین های جمهوری اسلامی که در میان اپوزیسیون خارج نشین مطرح هستند، گفت: «آنهایی که از عرب پول می گیرند، آنهایی که از سی آی ای پول گرفته اند، آنهایی که از اسرائیل پول می گیرند، هیچ کدامشان به درد آینده ایران نمی خورن؛ آینده ایران جوان های ایران هستند و هیچ قدرتی هم نمی تواند جلوی آنها را بگیرند.»

 

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

فیلم

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی