Print Friendly, PDF & Email

رزمنده فاطمیون: ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

شهید مصطفی عارفی از حرم امام رضا (ع) خودش را به عراق و بعدها نیز به حرم حضرت زینب (س) رساند تا نامش به عنوان مدافع حرم ثبت شود. البته آرزو داشت، روزی با اسرائیل غاصب از نزدیک بجنگد و…

 رشادت‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان جبهه مقاومت به خصوص لشکر فاطمیون در قالب اکران عمومی فیلم‌های سینمایی و مستند در جمعه‌های هر هفته در پردیس سینمایی هویزه مشهد مقدس روی پرده می‌رود.

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

روز جمعه این هفته (۱۴ مردادماه) ساعت ۱۰ صبح سینما هویزه، سالن شماره ۲ علاقه‌مندان شاهد اکران عمومی مستند مستند «آخرین فصل زندگی» خواهند بود. این ایده از سوی مرکز رسانه فاطمیون و پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمیون با همکاری حوزه هنری خراسان رضوی و پردیس سینمایی هویزه اجرا می‌شود.

آرزویی که شهید لشکر فاطمیون داشت

در این اکران که خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان لشکر فاطمیون حضور دارند، روایتی زیبا از زندگی شهید مصطفی عارفی را خواهند دید.

وقتی پیکر شهید عارفی را پیدا کردند، دیدند مانند حضرت ابوالفضل دست در بدن ندارد و خون گرم تمام تنش را فرا گرفته است. او لبخند بسیار زیبایی بر چهره داشت که این لبخند حکایت وعده‌ای بود که قبل از شهادت به دوستانش داده بود: از این تعداد پنج نفری که با هم هستیم، یکی از خمس این راه می‌شویم، ولی آن کسی که به شهادت می‌رسد، وقتی سرش در دامان حضرت امام حسین (ع) قرار گرفت لبخند بزند.

مدافع حرم، مدافعی است که …

درباره این شهید بیش‌تر بدانید

شهید مصطفی عارفی در پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵ در منطقه تدمر سوریه در دفاع از حریم حرم به فیض شهادت نایل شد و پیکر مطهرش قطعه ۱۵ در قطعه شهدای مدافع حرم بهشت رضا (ع) در مشهد مقدس آرام گرفت. از این شهید ۲ فرزند پسر به نام طاها و امیرعلی به یادگار مانده است.

در ادامه تصاویری از شهید مصطفی عارفی می‌آید:

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

ان‌شاءالله همین جمع، اسرائیل +فیلم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی