Print Friendly, PDF & Email
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه تعدادی از برند‌های خارجی بدون‌مجوز بسته شده، گفت: تعداد زیادی از برندهای مختلف در صنوف پوشاک،کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و … در حال فعالیت هستند که هیچ‌گونه مجوزی از داخل و خارج کشور برای این کار ندارند.

به گزارش جهان، علی فاضلی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام این خبر اظهار کرد: خیلی از برند‌ها در کشور ما در قالب فعالیت‌های صنفی در حال فعالیت هستند و از تابلوهای برند‌های خارجی استفاده می‌کنند، اما نه در داخل کشور و نه خارج از کشور هیچ‌گونه امتیاز نمایندگی ثبت نکرده‌اند.

وی افزود: این برندها بدون داشتن نمایندگی از شرکت‌های خارجی و مجوز داخلی در حجم وسیعی در صنوف پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش و … فعالیت دارند و از نام برندهای یادشده سوء‌استفاده می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: در سه ماهه اخیر برخی از این صنوف متخلف، شناسایی و بسته شده‌اند و بقیه این برند‌ها نیز در حال شناسایی هستند.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف در بخش بازرسی‌های صنفی با کمبود نیرو و بودجه مواجه است، خاطرنشان کرد: ۸ ماه است دولت پولی بابت پرداخت جرایم صنوف – که باید به خزانه ما واریزمی‌کرد – نپرداخته است و ما حتی نمی‌دانیم که این رقم چقدر است.

فاضلی تصریح کرد: برای بازرسی‌ها ۱۳۵۰ نیرو در کل کشور داریم که با این تعداد نمی‌توانیم به‌طور کامل، کل کشور را به‌درستی نظارت کنیم.

وی در پایان گفت: در صورتی که واحدی بدون پروانه فعالیت کند، ظرف مدت ۱۵ روز باید مغازه خود را جمع کند که فست‌فود kfc شهرک غرب تهران نیز در این راستا پملب شد.

کد مطلب: ۴۵۴۷۶۳

ایران‌هنوز”اس۳۰۰”را‌تحویل‌نگرفته، عربستان‌به‌دنبال‌اس۴۰۰!+عکس

این سامانه ۱۰۰ هدف را هم‌زمان تشخیص و در عین حال هم‌زمان با ۱۲ هدف …

“دست پس” و “پای پیش” دولتی‌ها در برخورد با رسانه‌های منتقد

همزمان روزنامه دست چندم «مردم‌سالاری» تیتر اول سفارشی خود را به عنوان …شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


 قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی